KRYTÁ ZÁDA

Někdy se věci zkrátka nevyvinou tak, jak bychom čekali. Přesně pro neobvyklá řešení, jako je zaplacení domu až o několik let později, je připraven náš program KRYTÁ ZÁDA. U nás se totiž k našim klientům chováme jako k lidem, nikoliv jako k číslům. Chceme být vašimi partnery a ne vašimi žalářníky. Vždy vám budeme krýt záda.
Pokud potřebujete koupit dům a pozemek hned a zaplatit celou částku až například za 7 let, tak je pro vás ideální program KRYTÁ ZÁDA.

Ceny na realitním trhu se každým rokem zvyšují a zvyšují, proto je ideální čas na to, investovat do bydlení. Ne všichni si nicméně mohou z dobrých důvodů dovolit platit celou částku hned. Bylo by nicméně škoda neinvestovat nyní, proto náš program KRYTÁ ZÁDA přináší odklad zaplacení až o několik let.

Jak to celé funguje?

Nemusíte platit všechno najednou, stačí zaplatit 15 % z celkové ceny domu a pozemku. O zbytek se postarají Domy pro radost. Po dokončení se můžete okamžitě nastěhovat, přičemž po dohodnutou dobu budete platit snížený nájem, který se pohybuje okolo 60 % běžného nájmu. Výhoda dočasného nájmu spočívá v tom, že se zvládne plně přizpůsobit vašim potřebám. Může být menší a na delší dobu, či vyšší na kratší dobu. Nebo jeho výši můžete v průběhu měnit, jak se vám to zrovna hodí.

Bydlení ve vlastním

Nastěhovat se před zaplacením má své výhody. Bydlíte ve vlastním, všechno šlape jak má a nic neřešíte – jen jestli si postavit to zahradní jezírko či nikoliv. Bydlení bez starostí vám program KRYTÁ ZÁDA zkrátka garantuje.

Jen pár míst ročně

Pro financování projektu KRYTÁ ZÁDA používáme vlastní finanční prostředky. Především z toho důvodu jsou naše kapacity omezené, proto příliš neváhejte a kontaktujte nás.

Příklady využití projektu KRYTÁ ZÁDA

Proč využít projekt KRYTÁ ZÁDA a hodí se zrovna pro vaši situaci?

Financování prodejem nemovitosti
Někdy zkrátka nemáte peníze na účtu hned, ale chcete zaplatit svou stávající nemovitostí. Než ji úspěšně prodáte, někde bydlet musíte, tak proč ne rovnou ve vlastním domě? Projekt KRYTÁ ZÁDA je ideální pro tento typ situace. Zatímco už bydlíte ve svém domě, máte dostatek času na prodej stávající nemovitosti a nemusíte řešit žádné kompromisy.

Majetkové řízení
Kdo si někdy prošel nějakým majetkovým řízením, bude vědět, o čem mluvíme. V České republice se zvládnou táhnout i několik let, na šancích pro zisk hypotéky vám ale rozhodně nepřidají. S programem KRYTÁ ZÁDA si odložíte zaplacení, takže vás případné majetkové řízení nijak neohrozí na vašem bydlení.

Mateřská dovolená
Žena na mateřské dovolené a partner se stálým příjmem jsou typickým příkladem pro využití programu KRYTÁ ZÁDA. Na hypotéku je čas teď, ale lepší podmínky získáte až s nástupem partnerky do práce. S programem KRYTÁ ZÁDA nemusíte čekat a můžete se do vlastního bydlení pustit rovnou.

Záznam v registrech
Za hříchy minulosti byste neměli platit až do konce života. Pokud máte nějaký vroubek, který stěžuje získání hypotéky, je tady program KRYTÁ ZÁDA. Ten vám umožní odložit začátek placení například do doby, než dojde k úpravě registů. Naši finanční experti s vámi vaši situaci proberou a navrhnou optimální řešení pro vás.
Dobrá škola se vyvažuje zlatem
Důvodem k přestěhování je pro mnohé rodiče také dobrá škola, do které chcete svého potomka poslat. Nástup do školy je nekompromisní a ne vždy to jde naplánovat podle vašich představ. S programem KRYTÁ ZÁDA nic složitě plánovat nemusíte a prostě se nastěhujete.

Modelový příklad

Dům v hodnotě 2 400 000 Kč a pozemkem v hodnotě 600 000 Kč z hlediska měsíčního nájmu vychází na 13 000 Kč měsíčně, přičemž obvyklý nájem v dané lokalitě je 23 000 Kč.