Kontakt

Kontaktujte nás

Daniel Římal
vedoucí prodeje
+420 773 877 797
daniel@domyproradost.eu

Petr Aksmít
péče o zákazníky – smlouvy
+420 608 163 371 
petr@domyproradost.eu

Anna Beldíková
péčo o zákazníky – klientské změny
+420 774 400 537
anna@domyproradost.eu

Josef Pilarčík
vedoucí stavby

+420 608 214 361
josef@domyproradost.eu

Lucie Pilarčíková
péče o dodavatele

+420 608 419 797
lucie@domyproradost.eu

Jitka Szaffnerová
účetní
+420 774 488 756
jitka@domyproradost.eu

Klientské centrum

Klientské centrum Domy pro radost
Scott & Weber Praga Studios, Pernerova 697/35,
186 00, Praha 8

info@domyproradost.cz

Pondělí – pátek 9:00 – 17:30

Developer – Domy pro radost

Naše domy staví zkušení stavaři, kteří za sebou mají 15 let stavebního dozoru na velkých stavbách. Domy stavíme přímo na pozemku klienta, případě vám pomůžeme pozemek ve vámi vybrané lokalitě obstarat. Velmi dobře si uvědomujeme, že výstavba domů je náročná pro naši planetu, a proto využíváme moderních technologií s ohledem na ekologii, a navíc za každý nový dům, který vyroste s naší společností, zasadíme 5 nových stromů. Díky vlastním architektům dokážeme vyhovět všem představám o vašem novém domově. Našim cílem je kvalitní bydlení, které bude vyhovovat jak náročným jednotlivcům, tak i velkým rodinám, a to za dostupnou cenu.